Türkiye Personel Alımları,Memur Alım Ve İş Arama Sitesi En Güncel Personel Alım Haberleri..
Bolu SYDV Personel Alımı 2012 Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Bolu SYDV Personel Alımı 2012 Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı sözleşmeli personel alım şartlarına uygun 3THY Kaptan pilot ve...
18/09/12 - 2:49 Yorum sayisi 0(0)
2012 kpss

KPSS Lisans 2012 Sıralamalar Açıklandı !

Merakla beklenen 2012 KPSS2012 KPSS yerleştirme takvimi tarihler açıklandı. Yazının Devamı İçin Tıkla ... »...
13/08/12 - 1:49 Yorum sayisi 0(0)
images

ÖSYM 2013 Yılı Sınav Takvimi

ÖSYM 2012 yılı için sınavHalkbank 2012 sınavı başvuru ve sınav tarihi. Yazının Devamı İçin Tıkla...
10/08/12 - 2:54 Yorum sayisi 0(0)

Teknosa eleman alımı teknosa iş başvurusu 2012

Kategori: İşçi Alımları, Personel AlımlarıEklenme Tarihi: Şub 10th, 2012Ekleyen:

Sabancı Holding A.Ş bünyesinde yer alan teknoloji grup şirketi ‘da çalışmak ister misiniz? Teknosa 2012 yılı içerisinde yeni operasyon yapısı, artan ve büyüyen mağazalar zinciri ile yeni satış danışmanı, güvenlik görevlisi, takım liderleri, yönetici gibi pozisyonlara personelPatron ve personelin farklı pencereleri. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » alımları gerçekleştirecek. 2012 yılı içerisinde teknosa iş fırsatlarını değerlendirebilir, iş başvurusuDivan Pastanaleri personel alımı iş başvurusu 2012. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » yapabilirsiniz…

Teknosa.com sitesinde daha önce oluşturduğunuz bir özgeçmişiniz bulunuyorsa veya kariyerPatron ve personelin farklı pencereleri. Yazının Devamı İçin Tıkla ... ».net üyesi iseniz menüden “Açık Pozisyonlar”ı tıklayarak yeni iş fırsatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyon hakkında tüm bilgi ve detaylara, pozisyonun üzerini tıklayarak erişebilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyona başvurmanız için sayfanın en altına kullanıcı adınızı ve şifre bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında “Online Başvuru” butonuna tıklayarak ilana başvuru yapabilirsiniz.

Teknosa.com’da özgeçmişiniz yok ise veya kariyer.net üyesi değilseniz buraya tıklayarak yeni üye formunu doldurduktan sonra kullanıcı adı ve şifre alabilirsiniz. Üyelik İş değil mutluluk arayın!. Yazının Devamı İçin Tıkla ... »lemlerinizi gerçekleştirdikten sonra,veritabanına kaydedilecek ve “Açık Pozisyonlar”a başvuruda bulunmanızı sağlayacak özgeçmiş formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Form’a yanlış giriş yaptığınız takdirde sistem tarafından uyarılarak, gerekli düzeltmeleri yapmanız istenecektir. Özgeçmişinizi oluşturduktan sonra soldaki menüden “Açık Pozisyonları” seçip iş başvurularında bulunabilirsiniz.

İş ilanlarımıza ulaşmak için tıklayın.

None found.

Yorum Yap

Bizi Takip Edin
BİZDE BURADAYIZ
Google+
Personel Alımları
İş Alım Haberleri Olarak
Google Plus
Da Yayındayız
Ana sayfa
Bu Haber Başlıkları İlginizi Çekebilirclose
sohbet