Türkiye Personel Alımları,Memur Alım Ve İş Arama Sitesi En Güncel Personel Alım Haberleri..
Bolu SYDV Personel Alımı 2012 Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Bolu SYDV Personel Alımı 2012 Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı sözleşmeli personel alım şartlarına uygun 3THY Kaptan pilot ve...
18/09/12 - 2:49 Yorum sayisi 0(0)
2012 kpss

KPSS Lisans 2012 Sıralamalar Açıklandı !

Merakla beklenen 2012 KPSS2012 KPSS yerleştirme takvimi tarihler açıklandı. Yazının Devamı İçin Tıkla ... »...
13/08/12 - 1:49 Yorum sayisi 0(0)
images

ÖSYM 2013 Yılı Sınav Takvimi

ÖSYM 2012 yılı için sınavHalkbank 2012 sınavı başvuru ve sınav tarihi. Yazının Devamı İçin Tıkla...
10/08/12 - 2:54 Yorum sayisi 0(0)

Akpet personel alımı Akpet iş başvurusu 2012

Kategori: İşçi Alımları, Personel AlımlarıEklenme Tarihi: Şub 10th, 2012Ekleyen:

Akaryakıt şirketleri arasında hızlı bir yükseliş yakalayan ve son dönemde yaptığı çeşitli kampanyalar ile tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran ’de çalışmak ister misiniz? İnsan kaynaklarına verdiği önemle dış görünüme oldukça önem vermeye başlayan bir petrol şirketi insan kaynaklarını sizler içinJackie Chan, Japonları üzdü. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » araştırdık…

Akpet elemanPatron ve personelin farklı pencereleri. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » alımı fırsatlarını değerlendirerek iş ilanlarıElektrik Üretim Anonim Şirketi İşçi Alımı (400 Kişi). Yazının Devamı İçin Tıkla ... »na başvuru yapabilirsiniz…

Akpet insan kaynakları:

Tüm çalışanlarımızın, insana ve sürekli gelişime odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını Şirketimize kazandırmak,
Tüm çalışmalarımızda paydaşlarımızla güvene dayalı sürekli bir işbirliği kurmak,
Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak insana yatırım yapmak,
Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak verimlilik, karlılık, müşteri memnuniyeti gibi şirket hedeflerine.

Akpet Hakkında:
Akpet Gaz, 2000 yılında Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) sektöründe faaliyet göstermeye başlamış olup, 2005 yılından itibaren Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) ve Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG) ürünleri ile doğalgaz sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

Akpet Gaz, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak teknolojik gelişime açık, rekabetçi ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefesi rehberliğinde tüketiciye güvenli, kaliteli ve standartlara uygun hizmet vermektedir.

Akpet Gaz, LPG sektörünün en dinamik ve öncü şirketleri arasında yer almakta olup LPG’nin temini, stoklanması, dolumu faaliyetlerinin yanı sıra LPG’nin tüplü gaz, dökme gaz ve otogaz olarak dağıtımı konularında ulusal çapta faaliyet göstermektedir. Akpet Gaz, tam donanımlı ve dünya standartlarındaki LPG dağıtım araçlarıyla 365 gün 24YapıKredi insan kaynakları iş başvurusu 2012. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » saat aralıksız TürkiyeBelçika: Türkiye'nin yanındayız. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » genelindeki bayi ve müşterilerine ikmal yapmaktadır.

Akpet Gaz’ın Şanlıurfa’da tüp dolum, Kırıkkale, Samsun ve İzmir’de LPG depolama ve dolum tesisleri , Adana ve Şanlıurfa’da CNG depolama ve dolum tesisleri bulunmaktadır.

Akpet Gaz, 2010 yılı son çeyreğinde devreye aldığı Samsun LPG depolama ve dolum tesisinin faaliyete geçirilmesi ile birlikte bölgede LPG ithalatı ve diğer dağıtım firmalarına toptan satış hizmeti vermeye başlamıştır.

Akpet Gaz, 69 LPG Dağıtım Şirketi içerisinde %4Türk Telekom personel alımı iş başvurusu 2012. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » otogaz Pazar Payı ile Türkiye LPG Satışlarının %81′ini gerçekleştiren ilk 10Kipa eleman alımı kipa iş başvurusu 2012. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » şirket arasında yer almaktadır.

Akpet Gaz’ın LUKOIL’e devri sonrasında, ilk 5Petkim PetroKimya Personel Alımı İş Başvurusu. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » yıl için hedefi, %10 otogaz pazar payına ulaşarak, sektörde ilk beş LPG Dağıtım Şirketi arasında yerini almaktır.

Akpet Gaz, eğitimli ve uzman ekipler tarafından sürekli denetlenen yaklaşık 430 LPG-Otogaz satış ünitesi ile Sağlık, Emniyet ve Çevre kurallarına uygun şekilde tüketiciye daima en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Akpet Gaz, ayrıca sıvılaştırılmış doğal gaz ( LNG ) ve sıkıştırılmış doğal gaz ( CNG ) faaliyet konularında sektörün öncü ve önde gelen firmalarından biridir.

Akpet Gaz, geliştirmiş olduğu alt yapısı ile LNG ve CNG’yi Türkiye’ye tanıtan ilk şirketler arasında yer alarak ,ülkemizde doğalgaz’ın sıvılaştırılmış ya da sıkıştırılmış olarak taşınabilir kaplar içerisinde tüketicilere ulaştırılması konusu öncü firmalardan birisi olmuştur.

Akpet Gaz, Adana ve Şanlıurfa’da kurulu CNG Dolum Tesislerinden, bölgede boru hattı ile doğalgazın ulaşmadığı tüketicilere CNG olarak ulaştırılmaktadır.

Akpet Gaz, Marmara Ereğlisi’ndeki BOTAŞ ve Aliağa’daki EGE GAZ LNG Depolama Tesislerinden yüklenen LNG , tam donanımlı ve dünya standartlarındaki LNG kara tankerleri vasıtasıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki doğalgaz kullanma imkanı bulmamış müşteri tanklarına ulaştırılmakta ve doğalgaz kullanmaları sağlanmaktadır.

Akpet Gaz, doğalgaz’da LNG ve CNG ile başlamış olduğu faaliyetlerine, doğalgaz ithalatı ve doğalgaz toptan satıcılığı ile devam etmeyi ve gelecekte LPG ve doğalgaz’ın tüm segmentlerinde faaliyet gösteren, bölgenin ve Türkiye’nin lider gaz şirketi olmayı hedeflemektedir.

Akpet iş başvurusuLise mezunu personel ve eleman alımları. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » ve alım süreci hakkında bilgi almak için tıklayın

Yorum Yap

Bizi Takip Edin
BİZDE BURADAYIZ
Google+
Personel Alımları
İş Alım Haberleri Olarak
Google Plus
Da Yayındayız
Ana sayfa
Bu Haber Başlıkları İlginizi Çekebilirclose
sohbet