Türkiye Personel Alımları,Memur Alım Ve İş Arama Sitesi En Güncel Personel Alım Haberleri..
Bolu SYDV Personel Alımı 2012 Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Bolu SYDV Personel Alımı 2012 Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı sözleşmeli personel alım şartlarına uygun 3THY Kaptan pilot ve...
18/09/12 - 2:49 Yorum sayisi 0(0)
2012 kpss

KPSS Lisans 2012 Sıralamalar Açıklandı !

Merakla beklenen 2012 KPSS2012 KPSS yerleştirme takvimi tarihler açıklandı. Yazının Devamı İçin Tıkla ... »...
13/08/12 - 1:49 Yorum sayisi 0(0)
images

ÖSYM 2013 Yılı Sınav Takvimi

ÖSYM 2012 yılı için sınavHalkbank 2012 sınavı başvuru ve sınav tarihi. Yazının Devamı İçin Tıkla...
10/08/12 - 2:54 Yorum sayisi 0(0)

2012 yılında çok kazandıracak meslekler!

Kategori: Genel, KariyerEklenme Tarihi: Şub 10th, 2012Ekleyen:

2012 yılının en çok kazandıracak mesleklerini öğrenmek ister misiniz. Özellikle son dönemde türeyen yeni mesleklerin sıradışı kazançları dikkat çeker olmaya başladı. Yeni nesil bu mesleklere daha ilgili.. Sosyal medya, internet pazarlama, ağ pazarlama uzmanlıkları, mobil uygulama yazılımcılığı, e-ticaret yazılımı ve girişimciliği ile yaşam konforunun artmasına paralel iklimlendirme bu yılın yüksek getiri sağlayacak meslekleri olacak.

Girişimcilere göre, ekonomistlik, fon yöneticiliği, girişim danışmanlığı ise2012′nin trendi yükselenler arasına girecek. AA muhabirinin yaptığı araştırmaya göre, dünyada olduğu kadar TürkiyeMaliki'den Erdoğan'a red. Yazının Devamı İçin Tıkla ... »’de de bilişim ve ekonomi alanında gelişen sektörler bu yıla damgasını vuracak. Otomotiv, İnşaat gibi geleneksel sektörlerin yanı sıra bu yıl bilişim ve ekonomi ağırlıklı sektörler ön plana çıkacak.

2012 yılı içinde özellikle ekonomik krizin de etkilerideğerlendirildiğinde şirket değerleme uzmanlığı, fon yöneticiliği, ekonomistlik gibi meslekler önümüzdeki dönemin gözde meslekleri arasında yerlerini alacak.

Melek Yatırımcılar Derneği Türkiye Başkanı Baybars Altuntaş, ABDABD müdahaleye karşı. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » Başkanı Barack Obamaİkisi de kadınların peşinde. Yazının Devamı İçin Tıkla ... »’nın 212012 personel alımı yapacak olan firmalar. Yazının Devamı İçin Tıkla ... ». yüzyılı ”Girişimcilik Yüzyılı” ilan etmesi ve 2Lise mezunu personel ve eleman alımları. Yazının Devamı İçin Tıkla ... ». Küresel Girişimcilik Zirvesinin de Türkiye’de düzenlenmesi ile gerek Türkiye’de gerekse dünyada ”girişim danışmanlarının” ve ”girişim eğitmenlerine” olan talebi artıracağını söyledi.

Bu talebin girişimcilik sektörünün yanı sıra yatırım sektöründe de kendisini göstereceğini belirten Altuntaş, ”Yatırım sektörü, girişimcilerin iş planlarını doğru analiz edecek ‘girişim uzmanları’na ve yatırımyaptıkları girişimlerin yönetimini gerçekleştirecek ‘profesyonel girişim yöneticileri’ne ihtiyaç duyacak” dedi.

Yeni yılın ”profesyonel melek yatırımcılar”ın da Türkiye’de ilgi gördüğü bir yıl olacağını dile getiren Altuntaş, iş fikri olan ancak finansmanaihtiyaç duyan girişimcilerin bu ihtiyaçlarını karşılayacak melekyatırımcıların, artık bu İş değil mutluluk arayın!. Yazının Devamı İçin Tıkla ... »i profesyonel anlamda bir kariyerİş görüşmelerinde renklerin önemi!. Yazının Devamı İçin Tıkla ... » fırsatı olarak da görmeye başlayacakları vurgusu yaptı.

İNTERNET VE MOBİL TEKNOLOJİ SEKTÖRÜNE İLGİ ARTACAK

Girişimci CEO’lar da 2012 yılının en fazla talep gören meslekleri arasında yer alacak. Sadece işletme yetisiyle değil, aynı zamanda girişimci bir gözle işletmenin bütününe bakmayı başarabilen girişimci CEO’lar en aranan CEO statüsüne sahip olacak.
Geçen yılın en fazla yatırım alan sektörleri olan internet ve mobilteknolojileri, 2012 yılının da yıldızı parlayan sektörleri arasında olacak.
Bu sektörün gelişimine paralel olarak sosyal medya, internet pazarlama, ağ pazarlama uzmanlıkları ile mobil uygulama yazılımcılığı, e-ticaret yazılım ve girişimciliği önümüzdeki dönemin gözde meslekleri olarak dikkati çekecek. Tohumcu, 2012′de bu trendin devam edeceğini düşünüyorum dedi.

Sosyal medya, e-ticaret gibi sektörlerin önümüzdeki dönemde ön plana çıkacağını dile getiren Tohumcu, ”Bugün üniversiteye girecek olsaydım, bilişim üzerine okurdum” diye konuştu.

KONUT PROJELERİ İKLİMLENDİRMEYE HIZ KAZANDIRACAK
Geçen yılın inşaat sektörü açısından hareketli geçmesi ve 2012 yılında da bu sektördeki yatırımların hız kazanacağına dair beklenti, başta konutlar olmak üzere fabrika, AVM’ler, soğuk hava depolarında kullanılan iklimlendirme ve soğutma teknolojilerine olan talebi artıracak. Ayrıca ülkemizde binalara kimlik verilmesi kapsamında ısı yalıtımı yeterli olmayan eski binalara mantolama işinin bu yıl rekor düzeye ulaşması bekleniyor.

Bu yüzden, 2012 senesi bu alanda faaliyet gösteren firmalar açısından hareketli bir yıl olacak. Üniversitelerin iklimlendirme teknolojileri bölümlerinden mezun olan öğrenciler açısından 2012 senesi yeni iş imkanlarının ortaya çıkacağı bir dönem olacak.

None found.

Yorum Yap

Bizi Takip Edin
BİZDE BURADAYIZ
Google+
Personel Alımları
İş Alım Haberleri Olarak
Google Plus
Da Yayındayız
Ana sayfa
Bu Haber Başlıkları İlginizi Çekebilirclose
sohbet